Dzisiaj trójka wyjątkowych dla mnie szczeniąt kończy rok. Z tej okazji chciałabym na wstępie bardzo podziękować właścicielom za kontakt ze mną; wiem, każdy ma swoje życie, swoje problemy, swój własny wir spraw, czasem odkładamy coś przez wieczność – w takim świecie żyjemy, pełnym zajęć i pasji, tym bardziej jestem wdzięczna, za każdą wiadomość, każde zdjęcie i filmik. Życzę wam, by w ciągu dalszym szetlandy były dopełnieniem waszych rodzin, waszego życia, by nadawały życiu bieg i razem z wami go zwalniały, kiedy trzeba, by towarzyszyły wam w każdej łzie i każdej radości, byście wy żyli w zdrowiu i zgodzie. Cieszę się, że trafiły do was.

Moim szkrabom życzę … właściwie wierzę, że żyją w pełnych dobrobytach, miłości, życzę im aby nigdy nie brakło im miejsca w małych ciałkach, by tą miłość odbierać, by ta miłość sprawiła, że dożyją sędziwych lat 🙂 w pełnym zdrowiu.

Dziękuje mojej mamie, za wsparcie, za konsultacje, za to że jest, rozumie i uczy. Dziękuje Mai za użyczenie Bluesa, mam nadzieję, że tak jak ja jesteś z każdym zdjęciem coraz bardziej dumna.

Jeszcze raz moim szczeniakom i ich właścicielom WSZYSTKIEGO DOBREGO!!

Dziękuje Paulinie Klimek za grafikę

 

Translate »
Facebook