Nitra. Nasza ostatnia wystawa w 2017 roku. Minęło, nawet nie wiadomo kiedy – przecież dopiero wracałam ze styczniowej wystawy w Sosnowcu i właściwie wczoraj była klubówka. Naprawdę spędziłam wiele, fajnych chwil koło ringów, choć schodziłam z nich z różnymi wynikami. Dziękuje za cały rok, każdej osobie, która ma życzliwe serce dla mnie i moich dziewczyn. Choć to jeszcze nie czas na podsumowania.

Nitra to miejsce mojej ulubionej wystawy, świetnie zorganizowanej na dużej przestrzennej hali. Tym razem pojechałyśmy na nią w całkiem innym składzie, co wcale nie wpłynęło na atmosferę, w aucie, w okół ringu – jak zawsze dziękuje za świetne momenty. Oczywiście doskonała strefa gastronomiczna pozwoliła nabrać sił przed powrotem 😀

Dostałyśmy wyczerpujące opisy, jak zawsze od tego sędziego (i za to go cenię), konkurencja była piękna, a moje dziewczyny postanowiły pokazać wszystkim, kto potrafi najwyżej nosić ogon (konkurs dalej nierozstrzygnięty) 😀

10.12.2017 DUO CACIB NITRA
sędzia: Bogusław Chmiel

Di’Leila’s Sheltie LET ME LOVE YOU
klasa pośrednia
V2/2 Res CAC

„Dobry rozmiar, doskonały typ i ekspresja, dobrze uformowana głowa, bardzo dobry stop i linia. Bardzo dobre kątowania, bardzo dobry dynamiczny ruch ale ogon za wysoko noszony…”

CALISTA Happy On The Way
klasa otwarta
V3/3

„Dobry rozmiar kompaktowe proporcje, doskonały typ i proporcje doskonalen uformowana głowa. bdb stop. Dobra dolna linia, wystarczające kontowania. Bardzo dobry dynamiczny ruch ale ogon za wysoko noszony”

Dziękuje za pomoc w odczytaniu karty i tłumaczeniu – Alicji Ledwig, no i za to że była z nami sercem <3

iii Ojciec miotu S’2017

BLUES CUTE BOY Shertoria
kl.otwarta
excellent, v1/2, CAC , Res.CACIB po InterChampionie

GRATULUJĘ WŁAŚCICIELCE

Translate »
Facebook